Nazwa forum

Opis forum


#1 2013-04-01 16:04:56

wochu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 7
Punktów :   

Nabór on

Podania, możecie składać zawsze, ilość miejsc jest co prawda ograniczona, jednakże osoby odpowiedzialne mogą zostać przyjęci nawet gdy pracowników jest nadmiar
Wpodaniu proszę podawać (Nick w grze oraz login!)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




Czy wy wszyscy, twierdzicie, że my, grono administratorów, jesteśmy tak naiwni i będziemy wierzyć wam w te brednie o tym jak to nie było gdy graliście tam czy tam... Oj nie ! Doświadczenie, nauczyło mnie tego, że podawanie, czegoś co robiło się tam bądź gdzieś indziej, nie ma znaczenia do tego co ma się tutaj, tutaj zaczynając od zera, jesteście plebsem( nie jest to obraza, tylko stwierdzenie, że jesteście niższą społecznością, tak jak w definicji tego słowa rzecz jasna ) nikt nie ma na celu wam uświadamiać że jesteście tylko graczami i nic nie możecie, po prostu, należy zrozumieć, że podanie musi być, jakoś ogarnięte, jakkolwiek w inny sposób napisane chociażby czysto zerżniętym wzorem z internetu, takim jak CV czy list Motywacyjny, ludzie! Proszę was, już nie jako gracz, szef admin, czy wkurwiony szef ! Po prostu, proszę byście wytężyli swoje, zapewne rozgarnięte bądź też nie mózgownice i postarali się napisać coś co chociaż, bez czytania wygląda na porządną i żmudną pracę, podczas gry na nie istniejącym już serwerze na platformie MTA wraz z Romkiem I Reko, mianowicie Truckerskim, doświadczyłem tego waszego "bólu" a pisanie i zmyślanie innych gdzie to oni nie grali i czym oni nie byli, nie pomagało w niczym, tak jak wychwalanie się, możecie owszem się pochwalić co lubicie czego nie, co byście chcieli zmienić, co ulepszyć sranie w banie, ja was nie będę uczył jak poprawnie pisać CV i list Motywacyjny, zapraszam do Gimnazjum, tam was tego nauczą, a internet to nie tylko, "głupia sieć" w której nie ma nic, ale także zbiór potrzebnych informacji! Ważne jest to, byśmy my, administratorzy, widzieli wasze zaangażowanie przy waszych wypowiedziach, podaniach i pracy, wtedy na pewno zapulsujecie sobie u nas, a na pewno podlizując się, i pisać pierdoły u mnie nie możecie liczyć na "fory" czy inne tego typu wstawiennictwa, jeśli chodzi o coś poważnego bo po prostu tego nie lubię, z poważaniem Nie spalony ZiomaleK Dodany obrazek


My też jesteśmy ludźmi, więc nie warto obrzucać nas "mięsem" i mówić nie wiadomo co, bo gdybyście wy, zachowywali się i starali się zachowywać jak ludzie, z pełnym szacunkiem, chodź z normalną postawą a nie spojrzeniem z góry bo coś, to wszystko wszystkim by odpowiadało, przy okazji przytoczę pewne przysłowie:

"Bądź dobry i grzeczny, dla wszystkich serdeczny,
a zawsze i wszędzie, dobrze Ci będzie"


Proste, jak jebanie nocą

Ostatnio edytowany przez wochu (2013-04-01 16:08:57)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spaniele.pun.pl www.dragonballextra.pun.pl www.narutogram.pun.pl www.fenixclan.pun.pl www.rafclan.pun.pl